20.09.2023

Νέα μαθήματα BIPs- Ευκαιρίες συμμετοχής φοιτητών στις εκπαιδευτικές δράσεις του CIVIS

Παρακαλούμε όπως δείτε τη συνημμένη Πρόσκληση σχετικά με τη δυνατότητα συμμετοχής προπτυχιακών, μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψήφιων διδακτόρων του ΕΚΠΑ σε εκπαιδευτικά προγράμματα-δραστηριότητες του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου του CIVIS ("CIVIS Courses"/"Blended Intensive Programs")

Για περαιτέρω πληροφόρησή σας, δείτε αναλυτικά τις προσκλήσεις όπως έχουν αναρτηθεί, με τις ακριβείς οδηγίες και τα κριτήρια επιλεξιμότητας στην επίσημη ιστοσελίδα του CIVIS (civis.eu) στην κατηγορία CIVIS Courses.

Για τυχόν ερωτήσεις και απορίες, μπορείτε να ανατρέξετε στο σύνδεσμο: Q&A on Blended Intensive Programmes, είτε να επικοινωνήσετε με την ομάδα του γραφείου της κινητικότητας στο ΕΚΠΑ στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info-civis[at]uoa[dot]gr & sanikopoulou@uoa.gr.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ