04.06.2020

ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ (κ. Ι. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ)

(α) Μαθήματα χειμερινού εξαμήνου: Οι επί πτυχίω φοιτητές που οφείλουν μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου, τα οποία εξετάζονται από τον κ. Καλογεράκο, θα εξεταστούν με απαλλακτική εργασία, κατά το χρονικό διάστημα 9/6-12/6/2020. Η ενημέρωση για την απαλλακτική εργασία θα γίνει μέσω του e-class κάθε μαθήματος. Ο εξεταζόμενος χρειάζεται να δηλώσει το συντομότερο δυνατόν, μέσω μηνύματος στο e-class κάθε μαθήματος (σημειώνοντας και τον αριθμό μητρώου του), τη συμμετοχή του στην εξέταση του μαθήματος.

(β) Μάθημα εαρινού εξαμήνου: Οι επί πτυχίω φοιτητές που οφείλουν το μάθημα «Ιστορία της Φιλοσοφίας» (ΦΣ101) εξετάζονται στο μάθημα «Αρχαία Ελληνική Φιλοσοφία ΙΙΙ: Αριστοτέλης» (73ΦΛΣ203) με απαλλακτική εργασία. Η ενημέρωση για την απαλλακτική εργασία θα γίνει μέσω του e-class του μαθήματος 73ΦΛΣ203. Ο εξεταζόμενος χρειάζεται να δηλώσει έως την 12 Ιουνίου 2020, μέσω μηνύματος στο e-class του μαθήματος 73ΦΛΣ203 (σημειώνοντας και τον αριθμό μητρώου του), τη συμμετοχή του στην εξέταση του μαθήματος.