ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024 (MY-STUDIES)

Οι δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2023-2024, θα υποβληθούν μέσω web, από τη διεύθυνση: my-studies.uoa.gr.

Για την παραλαβή των συγγραμμάτων τα ίδια μαθήματα θα πρέπει να έχουν δηλωθεί και στην ιστοσελίδα www.eudoxus.gr

Η προθεσμία υποβολής δηλώσεων ορίζεται από την Τρίτη 26 Μαρτίου 2024 έως και την Παρασκευή 12 Απριλίου 2024.

Μετά το πέρας της ως άνω ημερομηνίας, ΟΥΔΕΜΙΑ δήλωση ή αλλαγή επί της δήλωσης θα γίνεται δεκτή από τη Γραμματεία.

Διευκρινίσεις:

Όλοι/όλες οι φοιτητές/φοιτήτριες υποχρεούνται να δηλώσουν μέσω web (http://my-studies.uoa.gr) όλα τα μαθήματα του εαρινού εξαμήνου τα οποία θέλουν να παρακολουθήσουν και στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν.

Το πρόγραμμα σπουδών του Τμήματός μας είναι υποχρεωτικό, ως εκ τούτου οι φοιτητές/φοιτήτριες δεν μπορούν να δηλώσουν μαθήματα από μεγαλύτερο εξάμηνο.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Σε περίπτωση μη υποβολής ή εκπρόθεσμης υποβολής των ως άνω δηλώσεων, η συμμετοχή τους στις εξετάσεις αποκλείεται.

Οι φοιτητές/φοιτήτριες μπορούν να μεταβάλλουν (τροποποιήσουν) τη δήλωσή τους όσες φορές επιθυμούν μέχρι και την λήξη της προθεσμίας υποβολής των δηλώσεων.

Η δήλωση εμφανίζεται στο ιστορικό δηλώσεων μετά την οριστικοποίησή της από την Γραμματεία.

Προϋποθέσεις:

• Β΄ εξάμηνο σπουδών - έως επτά (7) μαθήματα.
  • Δ΄ εξάμηνο σπουδών - έως οκτώ (8) μαθήματα.
  • ΣΤ΄εξάμηνο σπουδών - έως δέκα (10) μαθήματα.
  • Η΄εξάμηνο σπουδών- έως δέκα (10) μαθήματα.
  • Επί πτυχίω φοιτητές- έως δώδεκα (12) μαθήματα (χειμερινά και εαρινά).

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ