"ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ"

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

ΑΛΛΑΓΗ ΧΩΡΟΥ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ
ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ
ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

Σας ενημερώνουμε ότι, η προγραμματισμένη για την Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023, ώρα 13:30 μ.μ. ορκωμοσία,
θα λάβει χώρα στο Διδασκαλείο της Νέας Ελληνικής Γλώσσας, στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου,
στην Αίθουσα Εκδηλώσεων και όχι στο Αμφιθέατρο AULA της Φιλοσοφικής Σχολής όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί.

Ώρα συγκέντρωσης
έξω από την Αίθουσα Εκδηλώσεων στο Διδασκαλείο Νέας Ελληνικής Γλώσσας: 13:00 μ.μ.

Ώρα έναρξης τελετής: 13:30 μ.μ.

Παρακαλούμε δείτε τις οδηγίες για την επεξεργασία προσωπικών δεδομένων κατά τη χρήση εικόνων και βίντεο σε εκδηλώσεις ΕΚΠΑ, όπως και το έγγραφο σε περίπτωση που δεν επιθυμείτε να φωτογραφηθείτε.

Υπενθυμίζεται ότι απαραίτητη προϋπόθεση για την συμμετοχή σας στην τελετή ορκωμοσίας
είναι η έγκαιρη παράδοση της Ακαδημαϊκής σας Ταυτότητας στη Γραμματεία του Τμήματος
είτε με courier στην Ταχυδρομική Διεύθυνση:

Φιλοσοφική Σχολή
Γραμματεία Τμήματος Φιλοσοφίας
Γραφείο 503 (5ος Όροφος)
Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου

είτε δια ζώσης Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 11:00 π.μ. - 14:00 μ.μ.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Φιλοσοφίας.